Agt Vulcan3 500 5.5kal

Shooter_st022

Active member
Moj prvi uvoz oruzja iz Krale Holandija uz nagovor kolege @fritzns i njegovu nesebicnu pomoc se isplatila.A isplatila se jer cela akcija je trajala 2-3 nedelje i izbegao sam dugo (visemesecno) cekanje da neki od nasih uvoznika naprave drugu turu.Svestan cinjenice da nemam garanciju za istu(mozda i gresim) ali bez brige jer snacemo se nekako😄 malo samostalno a ako zafali znanja znamo gde da pitamo😄.
Puska je 5.5kalibar ,duzina cevi 500mm cokirana.Optika postavljena,vazduh i dijabole spremne ,idemo na probu😄

Attachments

• 20240605_125651_copy_600x800.jpg
    20240605_125651_copy_600x800.jpg
    171.6 KB · Views: 44
Last edited:
Moj prvi uvoz oruzja iz Krale Holandija uz nagovor kolege @fritzns i njegovu nesebicnu pomoc se isplatila.A isplatila se jer cela akcija je trajala 2-3 nedelje i izbegao sam dugo (visemesecno) cekanje da neki od nasih uvoznika naprave drugu turu.Svestan cinjenice da nemam garanciju za istu(mozda i gresim) ali bez brige jer snacemo se nekako😄 malo samostalno a ako zafali znanja znamo gde da pitamo😄.
Puska je 5.5kalibar ,duzina cevi 500mm cokirana.Optika postavljena,vazduh i dijabole spremne ,idemo na probu😄
Okači grupe leba ti,baš me interesuje kakva je.

Važi ti garancija. Ja sam imao reklamaciju na regulator i uz račun krale shop-a su prihvatili u AGT-u da ga pregledaju. Javiću kako se završilo. Problem je samo kako poslati deo ili pušku.
Zahvaljujem kolegi Fritzu na pomoći

Važi ti garancija. Ja sam imao reklamaciju na regulator i uz račun krale shop-a su prihvatili u AGT-u da ga pregledaju. Javiću kako se završilo. Problem je samo kako poslati deo ili pušku.
Zahvaljujem kolegi Fritzu na pomoći
Taj deo oko slanja prepusti meni kada se dogovorite

Sent from my 22101316UG using Tapatalk

Moj prvi uvoz oruzja iz Krale Holandija uz nagovor kolege @fritzns i njegovu nesebicnu pomoc se isplatila.A isplatila se jer cela akcija je trajala 2-3 nedelje i izbegao sam dugo (visemesecno) cekanje da neki od nasih uvoznika naprave drugu turu.Svestan cinjenice da nemam garanciju za istu(mozda i gresim) ali bez brige jer snacemo se nekako malo samostalno a ako zafali znanja znamo gde da pitamo.
Puska je 5.5kalibar ,duzina cevi 500mm cokirana.Optika postavljena,vazduh i dijabole spremne ,idemo na probu
Kada bi se vise ljudi upustilo u samostalni uvoz koji uopste nije bauk kako mnogi dozivljavaju mislim da bi se kompletna slika kod domacih uvoznika promenila. Ziv si primer da to moze da ide vrlo brzo i po znacajno nizim cenama. A garancija...pa kome to treba , dovoljno znamo da sami popravimo sve A kako kaze kolega @nesaceh garancija vazi ako se kupi kod kraleta

Sent from my 22101316UG using Tapatalk

Back