Sretenjski turnir

Maggicni

Member
Poštovani ljubitelji streljaštva, pozivamo vas na "Sretenjski turnir" serijskom vazdušnom puškom 15.02.2024. sa početkom u 10:00h:
- Lokacija, vazdušno strelište na SC Sajmište, Novosadskog sajma 60,
- Gađa se 20 dijabola za ocenu (dve dijabole u metu) i tri probne mete,
- primenjuju se pravila SSS za disciplinu serijska vazdušna puška, uz sledeće izmene:
- Dozvoljeno je korisiti svoju vazdušnu pušku, isključivo kalibar 4,5mm, a brzine manje od 200m/s (D kategorija) sa bilo kojom varijantom otvorenog nišana,
- za one koji nemaju svoje dijabole i pušku, savez će obezbediti pušku i dijabole,
- nije dozvoljeno korišćenje streljačke opreme (jakna, pantalone, cipele, rukavica),
- trajanje probe 15min, a meča 30min,
- za sve učesnike biće obezbeđen ketering (posluženje i osveženje),
- prva tri mesta dobijaju medalje i diplome, a 4 i 5. mesto samo diplome,
- pravo učešća imaju svi zainteresovani stariji od 13 godina,
- u zavisnosti od prijava, organizovaće se različite kategorije (pioniri do 15 godina, juniori 16-20 godina, seniori 21-54 godina, veterani 55+ godina), i u muškoj i u ženskoj konkurenciji,
- najbolji rezultat na celom takmičenju dobija posebnu nagradu,
- Rok za prijavu 12.02.2024. do 22h,
- Prijave na email saveza, ime, prezime i datum rođenja, a opciono i firma, sindikat, organizacija, udruženje ili klub (bilo koji sportski klub, a ne samo streljački)
- Kotizacija 1.000 dinara.
ssgnovisad@gmail.com

Attachments

• FB_IMG_1706464927965.jpg
    FB_IMG_1706464927965.jpg
    124.5 KB · Views: 29
Lepo!
Jel' se može doći kao gledalac? (a možda se i prijavim za veterane ako se još neko od drugara prijavi) :D

Lepo!
Jel' se može doći kao gledalac? (a možda se i prijavim za veterane ako se još neko od drugara prijavi) :D
Naravno da možeš doći i kao gledalac, imperativ je druženje a ostalo kako bude.😉🙂Možeš se slobodno prijaviti ima nas dvojica sa foruma pa možeš računati da smo ti mi drugari, doduše mi smo seniori ali i veterana ima dovoljno tkd da ne brineš🙂

Ja ako uspemo doccu da gledam, pošto mi je srećom ansutz kod Maneta na servisu, a sa drugim puškom se ne uklapam u propozicije, ali najveći izgovor je što treba još mnogo da vezbam, ako neću da se brukam, a druženje uvek ;)

Ja ako uspemo doccu da gledam, pošto mi je srećom ansutz kod Maneta na servisu, a sa drugim puškom se ne uklapam u propozicije, ali najveći izgovor je što treba još mnogo da vezbam, ako neću da se brukam, a druženje uvek ;)
Mož' da prodje al' uz kotizaciju dobiješ: pušku, dijabole i metu, pa ti vidi 😉😂

Evo i broja telefona na koji se zainteresovani mogu javiti za eventualna pitanja.

Kontakt: 063504686 Gabor Macanko

Puška spremna,nema izgovora vise

Послато са SM-A346B помоћу Тапатока

Back