Свађе на форуму

Status
Not open for further replies.
Молим колеге и администраторе да убудуће бришу сваку објаву где тема није ваздушно оружје. Имате ту могућност па је лепо и искористите у старту и бришите коментаре. Нема потребе за неком демократијом у том смислу. Форум је за љубитеље ваздушног оружја, а не за оне који би расправе и терања мака на конац, за те свађе имате прегршт осталих форума, ТВ емисија и осталог. Ако је некоме досадно, или га је жена избацила, или је да кажем онемоћао и заказао као мушкарац ( главна пушка му не ради ) , не мора нама овде да масира мозак. Имате приватне преписке, бројеве телефона или се лепо нађите па решите то као мушкарци. Зашто мене или било кога овде боли к. да читамо једно те исто сваких пар дана. Доста више
Поздрав

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Svaka cast "svaka ti je ka u Njegosa" :)
Sala na stranu, upravo je to ono sto trebaju moderatori i admini da rade, po kratkom postupku, sve sto krene u pravcu rasprave, svadje..., bilo cega, a da nema veze sa ovim nasim hobijem, momentalno obrisati! Ja razumem rasprave, ali zdrave, zasto je bolje staviti optiku ili diopter na neku prelamacu...ili, zasto je bolji FX od npr. Uragana...lupam, ali to su raspravke koje su i poucne, pa neko ko ima te puske, objasni nama smrtnicima razliku i mogucnosti. Mozda to nije 100% tacno, ali je poucno svakako i tudje glediste.
Sve ovo sto pojedinci pokusavaju i ubacuju "rovce" medju nas amatere, a koji smo samo ovde da bi se druzili i stekli neka iskustva, molim kao sto Njegos rece "idite na neku TV emisiju", rijaliti neki, imacete gledanost nevidjenu, a uz put, zracicete milionski auditorijum baba koje obozavaju te vrste rijalitija, sto je Vama zapravo i cilj svega.
Manite se Vi veliki, pametni, iskusni i Bogom dani, nas malih, glupih, neiskusnih...eto ja volim da sam glup i neiskusan i da citam nesto sto je neko napisao za neku VP...ali ne zelim da citam ova prepucavanja koja nemaju veze sa nasim hobijem.
Molim da se oglase admini i daju svoj stav u vezi brisanja postova koji nemaju veze sa temama.

Mislim, kada bolje razmislim, kolega aleksandarantonic je u pravu, tako da, ako neko zeli da vidi kojih i koliko debila ima u ovom nasem drustvu (a u svakom zitu, kukolja ima), eto je adresa :) cisto cu sutra znati kada mi neko pridje, na kom nivou se ophodim prema istom :)

Složiću se sa kolegom iznad da ste obrisali jednu temu koja nema veze sa streljaštvom a ostavili drugu koja je nastala iz obrisane, obrisati i ovu temu, ne dozvoliti nastajanje novih sličnih tema.

Status
Not open for further replies.
Back