Prodaja Boca

Za prodaju naglasite na početku naslova teme sa P:, za kupovinu sa K:
Post Reply
kircan
Sekretar mesne zajednice

Prodaja Boca

Post by kircan » Thu Mar 19, 2020 10:42 pm

U svetlu prethodnih događaja kada je došlo do nesretnih slučajeva sa bocama i koje su mogle dovesti do tragedija. Molio bih sve koji žele da prodaju boce da sa slikom boce prilože i sliku atesta. Boce kojima je istekao rok trajanja nemojte stavljati u oglase. Kada se radi o krbonskim bocama napisati kada su proizvedene i koji im je rok trajanja.
Uprava foruma
Hammerli 850 4,5- never forgotten :(
Umarex SP 50 4,5
Hatsan Flashpup 5,5
Fx Streamline 6.35 & Optisan 6-24x56i
Diana Eleven 4,5
GSG PR900W - Projekat SKORPIO MK1
AirArms tx200mk3 + Carl Zeiss Conquest (KINA 100%)
CZ 200T+diopter

zvezdan
Donator

Post by zvezdan » Fri Mar 20, 2020 5:10 pm

Bas sam se cuo sa panijem
Nisam ja kumov advokat ali ko ga poznaje zna da nije stavio bocu na prodaju koja je opasna ili stetna a da je to znao -jednostavno je kupio veliku karbonsku a ova mu ne treba a znam da nije ni pogledao datum, evo i ja sam na moje danas datum pogledao prvi put koliko se sjecam.Mislim da odje ima mnogo osjetljivih likova a mislim da ima puno likova koji su dokoni a uz to i jedva cekaju da neko uradi kao pani pa da to bude vau vidite ovo....Ni ja nisam vidio datum a da jesam prvi bi mu rekao muto pogledaj datum baci to u smece jebo te otac do juce si pucao sa njom.Malo vise takta nebi škodilo kad se vidi neka nepravilnost pa da se prijateljski ukaze na propust jer pani ipak nije neka bubašvaba koja bi da proda i stavi u dzep koji euro imajte i to na umu.I vjerujte 100 ili 140 eura on nebi ni primijetio dal ima ili nema
Toliko od zvekija a malo sto sam se nasalio pogrijesio sam jer se oglasi ne komentarisu.Ali onda neka niko ne komentarise pa ako kome nesto smeta neka pise privatnu poruku ili adminu ,i admin neka pise o datumima a ne da se spektakularno uskliče vidi ovooooooo
FX Impact X,Sightron SIIIss
https://www.youtube.com/channel/UCzwUDsrYnf76lXe87BD8jCw?view_as=subscriber

kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan » Fri Mar 20, 2020 7:25 pm

Evo da odgovorim da ne bude da samo kažnjavamo bez razloga.
Kao prvo i prvo, niste vi ni naivni ni glupi a nisam ni ja baš tako kao ni ostali koji reportuju vaše postove.
Tvoji postovi a često i panijevi su bili reportovani bar 20 puta od kad sam ja moderator. Zato što ste dugo tu prećutao sam 15 puta.

A to da pani i ti brinete za bližnje svoje kao za sebe se odslikava u vašim komentarima.

citiram

Pani » Thu Mar 19, 2020 12:45 am
Ko god je kupi moze slobodno da je baci

Post by zvezdan » Fri Mar 20, 2020 12:00 am
ko da 100 e može slobodno s njom da Subije

Pani » Fri Mar 20, 2020 4:08 am
Snizenje ... 100e
Boca sigurno nije pucala do sad a za dalje ne znamo...
Prednost parajlije samoubice za koje mi igra k....

Znači pani je bio naivan i nije znao da je boci istekao rok.

Vi nakon ovih komentara tražite malo više takta?
Hammerli 850 4,5- never forgotten :(
Umarex SP 50 4,5
Hatsan Flashpup 5,5
Fx Streamline 6.35 & Optisan 6-24x56i
Diana Eleven 4,5
GSG PR900W - Projekat SKORPIO MK1
AirArms tx200mk3 + Carl Zeiss Conquest (KINA 100%)
CZ 200T+diopter

zvezdan
Donator

Post by zvezdan » Fri Mar 20, 2020 8:02 pm

to su komentari koji su se desili posle foxovog komentara, a naravno daleko smo od naivčina
ne znam jesi li ukapirao poentu, poenta je bila da nekome ko je donio toliko dobrog ovom forumu piše se kao da je kriminalac koji bi nekog da rokne bocom, a ja sebe smatram isto tako jako zaslužnim za mnogo stvari ovdje i svako iole pametan zna da ja nisam neko ko nekome želi ikakvo zlo a posebno što u postu se vidi da je zajebancija uz smajlije naravno
ustvari izvinjavam se svima koji nisu razumjeli
FX Impact X,Sightron SIIIss
https://www.youtube.com/channel/UCzwUDsrYnf76lXe87BD8jCw?view_as=subscriber

fox

Post by fox » Fri Mar 20, 2020 8:49 pm

ja sam paniju prvo postavio pitanje, zar boca 2004 g nije za bacanje. znaci nije bilo dizanja prasine i halabuke. mogao je tada da se ispravi ali nije. cak i posle ukljucenja drugih, nije odustao vec je smanjio cenu!!! nisam ovde dugo ali sam shvatio da je on ovde stekao neki status i zato sam se bas iznenadio! tumacite kako ko oce ali deluje da mu je bitno samo da izvuce neke pare tj da uvali bocu a ne da je baci...
Diana Stormrider 4,5 carl zeiss 4-16x50

goxy
Moderator Foruma

Post by goxy » Fri Mar 20, 2020 9:12 pm

Kolega Fox apsolutno si u pravu. I stvarno je nebitno ko ima duži staž na forumu. Na moderatorima je da rešavaju ovakve situacije što bi rekli,, ni po babu, ni po stričevima".
Fx royale 400Bp 5.5
Rti Priest 6.35;5.5,Falcon T50+,Eaglevision, huma ldc....
Swfa ss 16x
Cz 200s 4.5,BigNikko
Artemis PP700sa

Post Reply