RTI The Priest

Moderator: www.rojal.si

goxy

Re: RTI The Priest

Post by goxy » Sun Apr 14, 2019 10:15 pm

skorpio wrote:
Sun Apr 14, 2019 9:56 pm
U brate al si ti opusten , oce li taj svestenik , zaineresovo si me opasno a sad hm , :lol:
Uff.Juče sam otišao do streljane sa kolegom Nebeskim. Proveli tamo samo sat vremena(nije moglo više),a ja nisam uspeo da upucam ljudski optiku koja je bila upucana na nekih 40 metara.Za to mi realno traba 3-5 dijabola.Da li je do budjavih pikatini nosača,da li je do raila?? :evil:
Izgubio zivce,sto mi nije svojstveno(tako brzo) :D ,ali dva puta sam upakovao po tri dijabole onako zivcan u prihvatljivu grupu samo da vidim da nije do cevi i sl.Dijabole su naravno isle gore desno u odnosu na ono sto sam nisanio.Naravno tunel 50m.
Stigli novi nosači Eagle vision iz Engleske sutra cu da ih pokupim iz pošte pa ćemo da vidimo.
Ljudi iz Rojal.si su bili na sajmu,pa ocekujem sutra odgovor i dogovor sa njima oko regulatora od 150bar.
Ovo će biti zanimljiv projekat.Uskoro ću imati vise vremena da se posvetim tome,a i treba vremena da stignu svi delovi koje sam poručio ;)
Fx royale 400Bp 5.5,Swfa ss 16x,Fx no limits

sash

Post by sash » Sun Apr 14, 2019 11:02 pm

Ajde, Ajde, šaljite čoveku već jednom, nemojte da ga lerate! Ne gušite mu ljubav u startu, zaslužio je da uživa u onome što je platio 8-)
FX Wildcat Mk2 .25
Optisan 6-24x50 F1

Post Reply