AGS Reality Show

Off topic teme
Post Reply
skorpio

Re: Re: Diana AR8 ili Hatsan mod 125 sniper?

Post by skorpio » Tue May 14, 2019 10:29 pm

Uf u pravu si , necu da se smejem , da ne baksuziram 8-)
Hatsan bt 65 5.5 cal. Nikko Stirling Gold Crown 4.5 - 14 x 50
Projekat Frankenstein 4.5 kal 8-)

sash

Post by sash » Tue May 14, 2019 10:33 pm

Hahahahaha :lol: :lol: :D :lol:

A sedmog dana,........ Idemo, ludilo počinjee, Pica Pica za Admina :D

Kirćan, dobro došao nazad, nedostajao si na forumu ;)
FX Wildcat Mk2
Optisan 6-24x50 F1

zvezdan

Post by zvezdan » Tue May 14, 2019 11:01 pm

sash wrote:
Tue May 14, 2019 10:33 pm

nije u redu
ali nije moje da se miješam u odluke admina
pica pica nije nikoga vrijeđao
a i mrzim kad su svi protiv jednog pa makar i da nije u pravu..................
FX Impact X,Sightron SIIIss
https://www.youtube.com/channel/UCzwUDsrYnf76lXe87BD8jCw?view_as=subscriber

goxy

Post by goxy » Tue May 14, 2019 11:07 pm

Evo ja nisam protiv PicaPica,koliko vidim nisi ni ti.
A volim da se šalim,pa čak i na svoj račun.
Fx royale 400Bp 5.5,Mtc viper pro 5-30,Fx no limits
Rti Priest 6.35;5,5,Eaglevision,Swfa ss 16x,huma ldc...

wooyadeen
Site Admin

Post by wooyadeen » Tue May 14, 2019 11:57 pm

Niko nema ništa protiv pica pice. Upozoravao sam ga da poštuje pravila, da ne spamuje i ne troluje ali to nije urodilo plodom, usput je nakupio i dva upozorenja i nastavio da spamuje teme onako bez veze. Nisam imao više živaca da brišem spam a usmena upozorenja inisu urodila plodom tako da je kratkotrajni ban ostao kao jedino rešenje.
Walther LG400 + BigNikko

sash

Post by sash » Wed May 15, 2019 12:29 am

U duhu smajlija je bio i post, samo šala , ne vidim ništa loše u tome , već sutra ćemo se kuckati sa njuma ;)
Živeli Zveki :D
FX Wildcat Mk2
Optisan 6-24x50 F1

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 1:03 am

zvezdan wrote:
Tue May 14, 2019 11:01 pm
sash wrote:
Tue May 14, 2019 10:33 pm

nije u redu
ali nije moje da se miješam u odluke admina
pica pica nije nikoga vrijeđao
a i mrzim kad su svi protiv jednog pa makar i da nije u pravu..................
Hvala g.@zvezdane i dobro ste sve zapazili i primetili...
Osuđen sam zbog verbalnog delikta, a što ne treba da vas čudi, jer u ovoj zemlji je odavno postalo opasno imati svoje mišljenje i slobodno govoriti!
A kakva nam je zemlja takvi su nam i mediji slobodni, a takvi su nam na kraju krajeva i forumi... Poltroni, uvlakači i dupelisci prolaze nekažnjeno iako se stalno tužakaju ko neke babe, dok ljudi slobodnog mišljenja i govora a koji imaju šta da kažu stradaju na pravdi boga...
Sloboda govora, mišljenja i izražavanja je nula, a kad neko i nema neki valjan razlog da vas osudi, obično vas proglasi izdajnikom, a u ovom slučaju spamerom i trolom, valjda je to tako najlakše rešiti u nedostaku dokaza i argumenata...No, idemo dalje...
Slavia 631 Lux cal.: 4,5mm (.177)
Diana 350 N_TEC Magnum Premium cal.: 4,5mm (.177)
Diana Riflescope 4-16x40 AO & BullSeye ZR-Mount

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 1:22 am

wooyadeen wrote:
Tue May 14, 2019 11:57 pm
Niko nema ništa protiv pica pice. Upozoravao sam ga da poštuje pravila, da ne spamuje i ne troluje ali to nije urodilo plodom, usput je nakupio i dva upozorenja i nastavio da spamuje teme onako bez veze. Nisam imao više živaca da brišem spam a usmena upozorenja inisu urodila plodom tako da je kratkotrajni ban ostao kao jedino rešenje.
Iskeno, ja bih članove poput mene, a da sam na Vašem mestu, držao kao malo vode na dlanu, jer podižu popularnost foruma na viši nivo i daju mu neku sasvim novu pozitivnu dimenziju, a dok je dinamika foruma i posećenost istog skočila drastično...E sad se postavlja drugo pitanje: Da li Vi kao administrator foruma to možete da ispratite ili više volite da forum bude u nekom melanholičnom laganom ritmu, što bi rekli malo učmao i bez dinamike, a što nikako ne bi trebalo da bude i gde se većina slažu sa Vama i ne protivreče Vam?! Samo da podsetim: forum po definiciji je mesto gde razmenjujemo iskustva i mišljenja i ne moramo uvek i po svaku cenu biti u pravu i naturati drugima svoje mišljenje! A kad nekog banujete samo zbog izgovorene reči i mišljenja, e onda to jeste veliki problem za sam forum, jer forum na taj način gubi ugled i kredibilitet među članovima...
Pozdrav i svako dobro!

Michael

Post by Michael » Thu May 16, 2019 6:46 am

Ja lepo kazem pica pica za admina 👍🤣
FX Wildcat .25 Stx
Optisan 10x44i
Fx Nolimit
Huggett Shroud

wooyadeen
Site Admin

Post by wooyadeen » Thu May 16, 2019 8:07 am

pica pica wrote:
Thu May 16, 2019 1:22 am
Iskeno, ja bih članove poput mene, a da sam na Vašem mestu, držao kao malo vode na dlanu, jer podižu popularnost foruma na viši nivo i daju mu neku sasvim novu pozitivnu dimenziju, a dok je dinamika foruma i posećenost istog skočila drastično...
Pica pica, poslednje upozorenje. Poštuj pravila foruma i ne preteruj sa plakanjem što nešto nije po tvome.

najtoplije preporuke:

- pročitaj pravila i potrudi se da ih poštuješ,
- ne spamuj i ne troluj više forum,
- ovo nije facebook ne odgovaraj svima na svašta.
Walther LG400 + BigNikko

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 11:03 am

wooyadeen wrote:
Thu May 16, 2019 8:07 am
pica pica wrote:
Iskeno, ja bih članove poput mene, a da sam na Vašem mestu, držao kao malo vode na dlanu, jer podižu popularnost foruma na viši nivo i daju mu neku sasvim novu pozitivnu dimenziju, a dok je dinamika foruma i posećenost istog skočila drastično...
Pica pica, poslednje upozorenje. Poštuj pravila foruma i ne preteruj sa plakanjem što nešto nije po tvome.

najtoplije preporuke:

Ja u tim vašim pravilima nikako ne mogu da nađem odredbu zakona u kome ne smem da postavim novu temu??? Ja još nijednu temu nisam pokreno, a ovu prvu juče što sam pokreno mi je obrisana??? Elem..zašto mi je tema "Diana Outlaw" obrisana iz podforuma "Uopšteno"??? Tražim objašnjenje??? Zašto???

alexsasax

Post by alexsasax » Thu May 16, 2019 11:13 am

pica pica wrote:
wooyadeen wrote:
pica pica wrote:

najtoplije preporuke:

Ja u tim vašim pravilima nikako ne mogu da nađem odredbu zakona u kome ne smem da postavim novu temu??? Ja još nijednu temu nisam pokreno, a ovu prvu juče što sam pokreno mi je obrisana??? Elem..zašto mi je tema "Diana Outlaw" obrisana iz podforuma "Uopšteno"??? Tražim objašnjenje??? Zašto???
Nevezano za obrisanu temu jedan predlog. Imas 2 lepe puske, napisi nesto o njima i okaci neku sliku. Suguran sam da ima ljudi(ukljucujuci i mene) kojima ce to biti interesantnoImage

Sent from my iPhone using Tapatalk

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 11:24 am

alexsasax wrote:
Thu May 16, 2019 11:13 am
pica pica wrote:
wooyadeen wrote:

najtoplije preporuke:

Nevezano za obrisanu temu jedan predlog. Imas 2 lepe puske, napisi nesto o njima i okaci neku sliku. Suguran sam da ima ljudi(ukljucujuci i mene) kojima ce to biti interesantnoImage

Oću da kupim i treću Diana Outlaw i najzad i ja pređem na PCP pošto je sad to moderno i u trendu! Ali posle klipa na YouTube "DumDum" kanalu imam izvesna kolebanja, pazi kad ni ja nemam odgovor baš na sve...Zato sam i postavio temu, a koja je netragom nestala!!! Zašto???

p.s.A fotke ću sigurno postaviti samo da provalim kako! Zadnjih sedam dana sam naškljoco baš pozamašan broj fotki iz svih uglova o pravaca i samo mogu reći da su mi puške prelepe i predobre posebno moja ❤boginja ❤ Diana n-tec 350 premium magnum u kalibru .177 ❤
Evo čak bi i pokreno svoju temu! Ali kako kad mi tema koju sam jednu jedinu i prvu pokreno obrisana netragom nestala!!!

goxy

Post by goxy » Thu May 16, 2019 11:41 am

pica pica wrote:
Thu May 16, 2019 11:24 am
alexsasax wrote:
Thu May 16, 2019 11:13 am
pica pica wrote: Ja u tim vašim pravilima nikako ne mogu da nađem odredbu zakona u kome ne smem da postavim novu temu??? Ja još nijednu temu nisam pokreno, a ovu prvu juče što sam pokreno mi je obrisana??? Elem..zašto mi je tema "Diana Outlaw" obrisana iz podforuma "Uopšteno"??? Tražim objašnjenje??? Zašto???

Oću da kupim i treću Diana Outlaw i najzad i ja pređem na PCP pošto je sad to moderno i u trendu! Ali posle klipa na YouTube "DumDum" kanalu imam izvesna kolebanja, pazi kad ni ja nemam odgovor baš na sve...Zato sam i postavio temu, a koja je netragom nestala!!! Zašto???

p.s.A fotke ću sigurno postaviti samo da provalim kako! Zadnjih sedam dana sam naškljoco baš pozamašan broj fotki iz svih uglova o pravaca i samo mogu reći da su mi puške prelepe i predobre posebno moja ❤boginja ❤ Diana n-tec 350 premium magnum u kalibru .177 ❤
Evo da ti pomognem pošto se ne snalaziš baš najbolje.
Tema o diani outlaw postoji:
https://airguns-srbija.com/forum/viewto ... ?f=4&t=567
Stvarno je neiskusno(da ne kažem glupo)da nisi pročešljao ovaj forum malo.
Za fotografije moraš da odradiš foto resize,jer postoji ograničenje u veličini fotografije.Znači instaliraš bilo koji foto resize program i odradiš to u pola minuta.
I o ovome je bilo reči na forumu.
Samo da imaš želje da malo pročešljaš forum svašta korisno bi našao.
Moja ponuda za ,,sitna crevca i mesingane delove mk1 i mk2,,stoji,ako predješ na pcp.
Vidiš nije ovde sve upereno protiv tebe.Jednostavno si ,,zelen'' i samim tim brzoplet pa donosiš često pogrešne zaključke.
Imaš već preko 100 postova na ovom forumu,a vrlo malo tih postova je produktivno i smisleno.
Pozdrav!

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 11:54 am

Fala @goxy nađoh temu 👍👐

goxy

Post by goxy » Thu May 16, 2019 11:59 am

pica pica wrote:
Thu May 16, 2019 11:54 am
Fala @goxy nađoh temu 👍👐
Nema na čemu tu smo da se međusobno pomažemo ;)

alexsasax

Post by alexsasax » Thu May 16, 2019 12:14 pm

@pica pica
Posto slikam telefonom koristim Tapatalk aplikaciju za postavljanje slika. Veoma je jednostavna za koriscenje.

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 12:22 pm

alexsasax wrote:
Thu May 16, 2019 12:14 pm
@pica pica
Posto slikam telefonom koristim Tapatalk aplikaciju za postavljanje slika. Veoma je jednostavna za koriscenje.

Thanks klega! 👍
Ali pošto nemam iPhone, a čak mi ni telefon nije Smart, odnosno čak šta više...za početak mislim da ću ipak ići preko nekog UpLoudera!
Naravno ako mi prvo admin potvrdi da smem pokrenuti svoju temu i da je neće brisati!?!

kircan
Moderator Foruma

Post by kircan » Thu May 16, 2019 2:08 pm

Naravnod amozes da pokrenes temu koja je razumna, ne postoji vec i ima sta da se kaze, pokaze, pita...
a za upload ti je dobar ovaj posto mozes postaviti i thumbnail
https://sr-rs.imgbb.com/
Hammerli 850 4,5- never forgotten :(
Umarex SP 50 4,5
Hatsan Flashpup 5,5
Fx Streamline 6.35 & Optisan 6-24x56i
Diana Eleven 4,5

pica pica

Post by pica pica » Thu May 16, 2019 2:39 pm

kircan wrote:
Thu May 16, 2019 2:08 pm
Naravnod amozes da pokrenes temu koja je razumna, ne postoji vec i ima sta da se kaze, pokaze, pita...
a za upload ti je dobar ovaj posto mozes postaviti i thumbnail
https://sr-rs.imgbb.com/
hvala lepi za info ti si mi ovde najsipatičniji predstavnik forumske vlasti mora da si iz novog sada ili bar okoline?! :D Temu pokrećem čim pre, znam da ste nestrpljivi jer "sreća je lepa samo dok se čeka"...😎

Post Reply