Druženje i pucanje kod Maneta

Off topic teme
Joca
Moderator Foruma

Druženje i pucanje kod Maneta

Post by Joca »

Mala ekipa entuzijasta (čitaj: ludaka) u sastavu Kircan, Srpche i Joca, okupila se tokom popodneva u streljani kod Maneta, da bismo se družili, pucali i uživali. Mane je bio vrsni domaćin, a pucali smo iz različitih pušaka, Evo i malo utisaka. Slike govore više od hiljadu reči.

f.jpg

Srpche je pucao iz nekoliko pušaka i držao se svoje ljubavi - prelamača

a.jpg
Stav, puna koncentracija...

b.jpg
Privlačenje mete i iščekivanje rezultata

c.jpg
Tri dijabole u jednu rupu i apsolutna ekstaza inače smirenog Srpcheta... Tada je shvatio i koliko je Anschütz ispred njegovih pušaka

d.jpg
Nastavak gađanja, ovoga puta sa optikom uz strogi Kircanov nadzor

02.jpg
Joca je uzeo Anschütz 9015 u ruke i uživao u kvalitetu...

mane.jpg
... a Mane oko sokolovo je uzeo Jocin Walther i iz prve ubo 10,9 uz komentar "dobar ti je ovaj Walther"

Do sledeće prilike, sportski pozdrav!
Walther LG400 Expert | Diopter Basic Match | MTC Viper Pro 5-30x50
Artemis PP700SA Huma regulated | Hawke Vantage 2-7x32 AO
FX Doppler Radar chronograph | MTC Rapier Rangefinder
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Sjajno druzenje, samo malo kratko, nadam se da ce biti prilike tokom leta da ponovimo susret
Nema nista neumerenije od neumerenosti
Mane kouč

Post by Mane kouč »

Skajna ekipa, biće prilike samo se organzujte, ja sam tu. Probalo se svasta od pušaka, čak i ja HW i čuveni rekord, pa ću o tome pisati malo, upoređen sa Anschutzom 335.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

SrpcheTheGreat

Post by SrpcheTheGreat »

Kad pucam iz stava, u stanu se klatim, na tavanu se klatim, u streljani se nisam klatio. Kircan me držao za jedno rame, Joca za drugo, a Mane približio metu na 1m...i eto 10-tke. :D :lol: Šalu na stranu. Imao sam prilike da vidim vrhunske puške za streljaštvo, prvi put u životu, i da ih probam. Nezaboravno iskustvo. Jedno je sigurno-nisu sve puške za sve daljine, niti je osećaj zadovoljstva pri gadjanju isti, tačnije, za one koji misle da je 10m bljak :? , što bi rekli klinci...grešiš sinko, silno grešiš.... :D
Weihrauch HW80K / Hawk Vantage 4-16x50
FWB 300 Match
Diana 240 Made in PCR
bojan017

Post by bojan017 »

Bravo momci, ne ide da samo meni bude lepo u Manetovoj streljani. Srpče beži odatle kolko te noge nose, pokušaće neko da te navuče da batališ stolicu i upropastiš leđa stavom 🤣
Anschütz 335
FWB 300s & Hawke Airmax 4-12x50 AO AMX
Anschütz 9015 & Vector Sentinel 8-32x50
Ljuba011

Post by Ljuba011 »

Bravo momci! Druženje je najbolje kad se buše mete :D Vidim ja da je vreme da se kod Maneta češće gostuje :mrgreen:
Cometa 220/Nikko Stirling Mountmaster 3-9X40AO
Glock17

Post by Glock17 »

Mane kouč wrote: Fri Jun 17, 2022 9:16 pm Probalo se svasta od pušaka, čak i ja HW i čuveni rekord, pa ću o tome pisati malo, upoređen sa Anschutzom 335.

Ne moraš ništa pisati, tačno znam kakav će ishod "recenzije" biti... :roll:
Mane kouč

Post by Mane kouč »

Ja je i ne pišem zbog tebe, a i sta ćeš ti da misliš me baš ne zanima, biće realna svakako, a boga mi imao sam i svedoke i zbog toga mi je drago.

Glock17

Post by Glock17 »

:roll:
wooyadeen
Site Admin

Post by wooyadeen »

Zamolio bih vas obojcu da se malo smirite i prestanete da čačkate jedan drugog. Ovo je ko zna koji put i stvarno više nema smisla. Verujem da ste obojca vrsni stručnjaci u svom poslu ali u ovom slučaju ni jedan od vas ne vidi razliku između babe i žabe. Elem, ovo poređenje anschutza 335 i HW-a nije bilo zarad nauke već da se ubode glok prstom u oko. Zašto se vas dva toliko svađate ne ide mi u glavu.

Da li je u pitanju neznanje, zluradost, reklama ili ima i nekih skrivenih detalja ne mogu da procenim a i ne zanima me. Molio sam vas dovoljno puta da se više ne svađate i više neću. Imate telefone, poruke, šta god želite. Ovde ste smorili, nikoga ne zanimaju vaše lične prepirke.

Pomislio sam da vam otvorim temu samo za vas dvojcu a koju ostali neće ni videti i u kojoj možete da se svađate do mile volje ali ne znam koliko bi to vama bilo zanimljivo bez publike.

Elem, sledeći odgovor od gloka manetu (bilo kakav) ili sledeće čačkanje gloka pominjanjem hw od strane maneta zarađuje ban.

Hvala
SrpcheTheGreat

Post by SrpcheTheGreat »

Iako nisam u zemlji Srbiji,redovno pratim AGS, pa posto sam video da se oko moje HW i rekord okidaca zapocela ozbiljna rasprava koja je rezultirala lockom,u tom topiku nisam mogao da kazem i ja neku,a mislim da sam jedina prava osoba,nepristrasna pre svega u ovom slucaju,i da obojici, tj @Glocku i @Manetu kazem svoje misljenje. Dakle momci, sto kaze @Joca, imam dovoljno godina, pa i nekog pucackog iskustva,da mogu imati sopstveno misljenje bez da me neko ubedjuje sta valja. Rekao sam vam da sam probao vise pusaka kod @Maneta. Prvo, ni jednog trenutka nisam zazalio sto sam uzeo HW. Meni je legla ,bez obzira na trzaj i nemam nameru da je se odricem za duzr vreme. Sa Hawke optikom deluje mocno kad je gledam,i neka i samo to bude osecaj zadovoljstava, meni je dosta. A i pucanje sa njom mi sve bolje ide jer pocinjem da se polako navikavam. Sto se tice Anshutza, moracu da vas razoracam sve, uopste me nije dojmio, ali sam se zaljubio u FWB. Mozda ce neko sada da se ozbiljno nasmeje i da pomisli da lupam gluposti, ali ja sam na mojoj Dijani 240 napravio isti okidac kao na jednom Anshutzu sto sam probao. ( Na stranu to sto ce moju dijanu da sahrani 5000 dijabola mozda,a Anshutza nece ni 500000,ali ovde se pricalo o okidacima. Prema tome, vas dva momka, ko roditelj vam kazem, manite se prepucavanja, Hw je vrhunska puska za nas amatere, Anshutz i Steyer i FX su vrhunske puske za progesionalne strelce i to je tako...potpuno je bez veze uporedjivati to medjusobno. Ovde postoje ljudi koji biju iz Kometa, Stegera, Magnum dijana bolje od vecine nas i nalaze u tome vrhunsko zadovoljstvo...izlisno je vise da se svadjate,pogotovo sto je meni misljenje i @Maneta i @Glocka u svakom smislu dragoceno, od obojice sam puno naucio kao amater i besmisleno je se prepucavate, jer kao sto meni puno znaci, sigurno vase misljenje znaci i nekim drugim clanovima ovog foruma, koji ne zele da se eksponiraju diskusijama,vec samo prate forum i sticu znanja...toliko. Veliki pozdrav svima od Srpheta iz suncem okupane Grecie

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

FWB 300 Match
Diana 240 Made in PCR
Joca
Moderator Foruma

Post by Joca »

Uživaj u Grciji, pa se družimo kad se vratiš.
Mane kouč

Post by Mane kouč »

Donesi nam po giros, da mlatnemo posle pucanja

Joca
Moderator Foruma

Post by Joca »

Šta jedan? Daj pet komada!
bojan017

Post by bojan017 »

Giros samo uz Mythos, ostalo ne pruznajem 🤣
Anschütz 335
FWB 300s & Hawke Airmax 4-12x50 AO AMX
Anschütz 9015 & Vector Sentinel 8-32x50
SrpcheTheGreat

Post by SrpcheTheGreat »

Imao sam najbolju nameru,al girosa trenutno nema, sve se pojelo, a Mythos jedan sam uspeo da nabavim, piju grci ko ludi....pa vi podel'te

FWB 300 Match
Diana 240 Made in PCR
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Auuuuuuuuu
Jadan Srpche, pa ti kao da si otisao na Krf, izgladneo, umoran....
Moraces da dodjes u Banatsku ravnicu da podrobnije testiramo HW i da probas domace slanine
U mojoj familiji, od kada smo usvojili tehnologiju dimljenja slanine, nema nijednog jedinog slucaja TBC. Malo nam je pritisak kao u regulatoru oko 140b, ali sem pistanja u usima i to sto ne vidimo crvenu boju su jedine posledica zdrave ishrane
SrpcheTheGreat

Post by SrpcheTheGreat »

Joca wrote:Šta jedan? Daj pet komada!
Ama ne moze covece! I nemoj da me nerviras!!! ImageImage

FWB 300 Match
Diana 240 Made in PCR
SrpcheTheGreat

Post by SrpcheTheGreat »

kircan wrote:Auuuuuuuuu
Jadan Srpche, pa ti kao da si otisao na Krf, izgladneo, umoran....
Moraces da dodjes u Banatsku ravnicu da podrobnije testiramo HW i da probas domace slanine
U mojoj familiji, od kada smo usvojili tehnologiju dimljenja slanine, nema nijednog jedinog slucaja TBC. Malo nam je pritisak kao u regulatoru oko 140b, ali sem pistanja u usima i to sto ne vidimo crvenu boju su jedine posledica zdrave ishrane
Ne znas ti moje muke. Potucam se od kafane do kafane, pitam, molim,preklinjem, kazem to mi je za drugare...nit me gledaju, nit mi daju. Sve moram sam, da pecem, przim,pijem,i sto je najgore jedem....samo ja znam kao mi je..

FWB 300 Match
Diana 240 Made in PCR
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Ovo zvuči kao siže najtužnije knjige na svetu. Samo fali onaj deo Zorana Radmilovića "vučem se po vašarima, birtijama i zatvorima, nosim špil karata i sliku kurvinu"
Ajde, ajde nije sve tako crno, još 5 puta spavaš pa onda opet možeš da pucaš.
Post Reply