Uvoz airsofta u Srbiju

Off topic teme
Post Reply
Trabant 601

Uvoz airsofta u Srbiju

Post by Trabant 601 » Sun Feb 03, 2019 11:14 pm

Zdravo ja sam hteo da porucim airsoft repliku Luger P08 sa ovog veb sajta https://www.maxairsoft.com/product_info ... 4kjgn8jg60 i kad sam isao da porucim izaslo mi je ovo upozorenje ZA UVOZ REPLIKA I DELOVA REPLIKA POTREBNA VAM JE DOZVOLA MINISTARSTVA FINANSIJA I PRIVREDE.
PORUDŽBINE BEZ NAPOMENE DA IMATE DOZVOLU BIT CE OBRISANE A UPLATA BIT CE VAMA VRACENA pa me je to zapitalo sta treba da nabavim kakvu dozvolu i kako da porucim.

kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan » Sun Feb 03, 2019 11:23 pm

postovanje kolega, prvo se predstavite u temi viewtopic.php?f=7&t=3

a onda procitajte pravila foruma viewtopic.php?f=1&t=7

a ovo je forum o vazdusnom oruzju, sto bas i nema veze sa airsoftom, posto vecina pusaka ovde bi ubila airsoftera sto i nije u skladu sa pravilima.

mislim da ne vredi uvoziti airsoft u srbiju , posto ima dosta prodavnica i kod nas koje se time bave
airsoft srbija na fb, panim shop, arsenal....
Hammerli 850 4,5- never forgotten :(
Umarex SP 50 4,5
Hatsan Flashpup 5,5
Fx Streamline 6.35 & Optisan 6-24x56i
Diana Eleven 4,5
GSG PR900W + Carl Zeiss Conquest (KINA 100%)

Nemanja39

Post by Nemanja39 » Mon May 13, 2019 12:26 am

Trabant 601 wrote:
Sun Feb 03, 2019 11:14 pm
Zdravo ja sam hteo da porucim airsoft repliku Luger P08 sa ovog veb sajta https://www.maxairsoft.com/product_info ... 4kjgn8jg60 i kad sam isao da porucim izaslo mi je ovo upozorenje ZA UVOZ REPLIKA I DELOVA REPLIKA POTREBNA VAM JE DOZVOLA MINISTARSTVA FINANSIJA I PRIVREDE.
PORUDŽBINE BEZ NAPOMENE DA IMATE DOZVOLU BIT CE OBRISANE A UPLATA BIT CE VAMA VRACENA pa me je to zapitalo sta treba da nabavim kakvu dozvolu i kako da porucim.
E imas i na ovom sajtu dosta airsoft replika tako da ne moras da porucujes da se brines sa ministarstvom i porezom na carini ovde ces najverovatnije samo platiti postarinu jer tamo sa maxairsoft-a placas 5 evra po artiklu koji ide za srbiju

airsoftgun.rs

Post Reply