NOVI ČLANOVI pozdravljaju! :)

Propisi, zakoni, veština gađanja, iskustva, itd...
Post Reply
glale

Re: NOVI ČLANOVI pozdravljaju! :)

Post by glale »

:D Dobro došao Ivane..
:D "Ko rano rani,dve sreće grabi"
Fwb 601 VE 8-32X50E-SF
Fwb 300 diopter
MilanGrba

Post by MilanGrba »

Pozdrav ja sam Milan iz Kljajiceva (mesto pored Sombora) 1977 godiste i vlasnik sam male m56 zastavice i sad skoro 26.8. Kupio PCP Hatsana AT44-10 u kalibru 6.35m
Zastava M56
Hatsan AT44-10 QE 6.35mm Buschnell
3-9x40
ASG Steyr M9-A1 4.5mm
glale

Post by glale »

:) Dobro dosao komsija
Fwb 601 VE 8-32X50E-SF
Fwb 300 diopter
skorpio

Post by skorpio »

Dobrodosao , eto i blizu mene si kolega
ArtemisM 16 falcon t 503
Projekat Frankenstein 4.5 kal hawke 3-9 x 40 8-)
(GSG PR 900 W , Huma , full tunning, hawke 3 * 9 x 4)
(Artemis pp 700)
Frankenstein mk 2 4.5 mm fire wolf 10 -40 x 50
Mini pcp + red dot :D
vladprogressive

Post by vladprogressive »

Pozdrav dobri ljudi,zovem se Vlade, iz Nove Varosi sam i imam zelju da nabavim neku PCP pusku. Inace sam pripadnik VS al pored cestog baratanja sa m72 nemam svog oruzja jos uvek.
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Dobro na dosli novi clanovi. Sad za vikend je bila prava prilika da vidis puno razlicitih modela na strelistu i da lakse doneses odluku o kupovini.
Nije zlato sve sto zija
bojan017

Post by bojan017 »

Dobro došao kolega. Od svega izloženog za vikend meni su se okice zacaklile mada sam osetio kako se gospođi diže kosa na glavi. Misim da će neko u našoj kući da bude pod raznim zabranama duže vreme :o :twisted:
vladprogressive

Post by vladprogressive »

E pa voleo bih da sam bio prisutan. Al bice prilike nadam se jos.
hristoss

Post by hristoss »

Здраво, моје име је Христо, имам 43 године и ја сам из Пловдива (Бугарска).
Нисам знао да у Србији има толико љубитеља ваздушних пушака.
Биће ми занимљиво да поделим искуства.
Air Arms EV2 Mk4 Black + Sightron 10-50x60 FT
https://forum.airguns.bg
goxy
Moderator Foruma

Post by goxy »

Dobrodošli svi novi članovi.
@Христо lepu opremu imaš za FT :D iskreno se nadam da će FT i kod nas da zaživi.
Fx royale 400Bp 5.5
Rti Priest 6.35;5.5,Eaglevision, huma ldc....
Cz 200s 4.5,BigNikko
Artemis PP700sa
Feinwerkbau 800x/AJP riser rail/Sightron SIII
Joca
Moderator Foruma

Post by Joca »

Pozdrav za Hrista i sve nove članove! Dobro došli, na pravom ste mestu. :)
FX Royale 400 Laminate | MTC Viper Pro 5-30x50 | FX No-Limit adjustable mounts
Artemis PP700SA Huma regulated | Hawke Vantage 2-7x32 AO
FX Doppler Radar chronograph | MTC Rapier Rangefinder
hristoss

Post by hristoss »

goxy wrote: Wed Sep 08, 2021 3:16 pm @Христо lepu opremu imaš za FT :D iskreno se nadam da će FT i kod nas da zaživi.
Да бисмо имали опрему за ФТ и ми овде снимамо, није нас много, али смо уједињени и радимо 7-8 дводневних такмичења годишње. Чак и сада крајем месеца имамо тродневно међународно такмичење у ФТ-у .
Ако желите, развијаћете ФТ са вама, а ако желите нисмо далеко, можете нас посетити на такмичењу и учествовати.
Air Arms EV2 Mk4 Black + Sightron 10-50x60 FT
https://forum.airguns.bg
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Pozdrav Hristo, dobro nam dosao na forum. Svaka vam cast na entuzijazmu i razvoju FT. Kod nas je sve u povoju, ima par entuzijasta ali nismo jos nista organizovali. Zaista bi vas mogli posetiti da naucimo nesto od vas i mozda pokrenemo slicnu pricu i ovde.
Nije zlato sve sto zija
ManeKnežević1

Post by ManeKnežević1 »

Pozdrav svim članovima. Ja sam Mane iz Beograda. 36 godina. Od skoro sam vlasnik prve vazdušne puške Artemis SR1000S 4.5mm. Od uvek sam imao želju da se rekreativno bavim streljaštvom iako je moja najveća strast ipak ribolov. :) Pratio sam duže vreme forum iz prikrajka ali sam sada rešio i da povećam brojčano stranje.
bojan017

Post by bojan017 »

Pozdrav rekreativcu ribolovcu od rekreativca varaličara :D
Falcon92

Post by Falcon92 »

Pozdrav društvo, ja sam Marko iz okoline Beograda 29 god. Godinama povremeno uđem i prelistam ovaj forum, uvek može da se nađe dobar savet, pa je red bio da napravim profil :D . Trenutno nemam vazdušnu ali sam u potrazi za svojom prvom PCP puškom.
kircan
Sekretar mesne zajednice

Post by kircan »

Dobro nam dosao Marko, obavezno dobro razisli pre nego sto kupis prvu puske da se ne bi kajao kao svi ostali sa ovog foruma. Mala sala, koja god da bude sigurno ces se dobro zabaviti
Nije zlato sve sto zija
WAT

Post by WAT »

Pozdrav svima,
moje ime je Vinko iz Petrovca na Mlavi, imam 54 god i vec duze vreme pratim ovaj sjajan forum. Od pre par dana postao sam ponosni vlasnik Hatsan 125 Vortex, 4.5mm. Nabacio sam na njega snajper koji mi se nasao pri ruci :) Tasco 4x32 i dobio dosta jaku igracku za ovako malo " ozbiljniju decu ". Inace moj osnovni hobi je Radio-amaterizam a u zadnjih par meseci i lov na radio sonde ( Napomena za Admin da me ne Banuje :) to je trazenje meteo sondi koje HMZ lansira 4x dnevno iz Beograda i Nisa ). Volim da istrazujem i otkrivam nove meni nepoznate stvari, kazu da sam vrlo posvecen tome sto radim i da izvlacim maximume iz svega, trudicu se da ne budem mnogo naporan :)
Hatsan 125 Vortex 4.5mm+Tasco 4x32 (Original Japan )
Joca
Moderator Foruma

Post by Joca »

Dobro došli svi, na pravom ste mestu! ;)
FX Royale 400 Laminate | MTC Viper Pro 5-30x50 | FX No-Limit adjustable mounts
Artemis PP700SA Huma regulated | Hawke Vantage 2-7x32 AO
FX Doppler Radar chronograph | MTC Rapier Rangefinder
SasaIlic

Post by SasaIlic »

Pozdrav svima!
Moje ime je Saša Ilić, iz jednog malog mesta pored Ćuprije sam (Paljane). Imam 49 godina, i početnik sam sto se vazdušnog oružja tiče.
U martu mesecu kolega mi je pozajmio vazdušnu pušku swiss arms tac1, radi zanimacije dok sam na odmoru, što me je brzo vratilo u detinjstvo i pokrenulo davnašnju želju da imam vazdušnu pusku.
Čak su se i moja deca toliko oduševila gadjanjem u metu, sa početnom daljinom od 10 metara, koju smo kasnije samo povecavali dok nismo stigli do 30 metara, praveći nedjusobno neku vrstu malih takmičenja (imamo zastićen prostor iza kuće).
Naravno, pusku smo posle desetak dana vratili, ali smo odlučili da kupimo vazdušnu pušku.
Posle dugo traganja po internetu, odluka je pala na artemis cp2, koju panim shop nije imao na zalihama, pa smo se prijavili i sačekali novi uvoz.
Pre nekoliko dana dobili smo poziv, i u subotu, Bože zdravlja, idemo u Požarevac kako bi smo kupili primerak ove vazdušne (CO2) puške / pistolja u camo varijanti.
Moje pitanje učesnicima foruma je ima li neko iskustva sa ovom puškicom, jer je sam po svemu sto sam našao o njoj na internetu najbolji odnos cene i kvaliteta za početnike kao sto smo svi u porodici.
Zahvaljujem unapred svima na odgovoru.
Post Reply