Benchrest takmičenje

Ja bih pucao 25m i 50m s'tim da bih prijavu potvrdio kada se bude znao tačan datum i budem siguran da mogu doći.

Sent from my moto g(60) using Tapatalk

Ја бих 25м спринг.
Али да се не смејете, још нисам пробао ни пуцу на тој даљини, а оптику бих упуцао на лицу места. 😀
Наравно, зависи све од датума ал' жеља је ту, спремите само плишаног розе зеку за награду. 😀

Pozdrav od mene. Jeste razmislili o strelištu koje je uradio MP Tropic u Belegišu? Imaju stolovi i stolice. Mete... Dosta dobro odrađeno strelište. Možda mogu sa vlasnikom da napravim neku povoljnu cenu (da pokušam). Ako ste za tu varijantu.

A prijavljujem se za:
4.5 kalibar 16j PCP 25 metara
4.5 kalibar PCP 50 metara

Pozdrav!
Uh kako bi mi ovo leglo, k'o budali šamar :) taman na pola puta ;)

Ja bih pucao ,
25m 16j opruga
25m 16j pcp
50m 16j pcp
ako mi ikako bude moguće(ekipa zna o čemu se radi)

Zavrsene su preliminarne pripreme
vreme je da vidimo koliko je zainteresovanih ljudi da bi znali zbog strelista .
ono sto je sigurno je da je cena strelista po osobi 1500 din a klopa tek treba da se dogovori.
kotizacija bi trebalo samo da pokrije cene meta, medalja i slicno tako da nece predstavljati atak na budzet

ko je zainteresovan za takmicenje moze se javiti ovde, ili se javiti @fritzns na pm ili viber
dicipline su sledece
4.5, limit 16J, daljina 25m (wrabf meta i pravila ali bez merenja tezine) (spring i pcp)
5.5 50m snaga do 48J (moze i 4.5 ko hoce)
70m No limit po pitanju kalibra i snage
90m No limit po pitanju kalibra i snage

ukoliko ima nekih sugestija, sve su dobrodosle
70m No limit po pitanju kalibra i snage

Šta se događa sa ovom temom, hoće li biti takmičenja, zainteresovan sam?

Izvinjavam se ako mi je promaklo na nekom drugom mestu

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Planiramo da ovde godine bude 6 skupova (3 arizona i 3 rakovac). ako se nepojavi u medjuvremenu jos neko streliste. Posto smo mi amaterski strelci kojima smeta kisa, sneg, blato, cekamo da se malo stabilizuje vreme pa cemo onda zakazati nesto. Ako se budemo skupljali ovaj vikend da treniramo u Arizoni (zrenjanin) mogu te obavestiti da dodjes da probas malo

Ovaj vikend ženini slave a u nedelju planiram da posetim novo strelište u Bariču, ako dozvoli vreme. Svakako Arizonu planiram da posetim, jedino što ne umem FT, mada mogu da probam

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Prosli vikend bilo lepo vreme i vrhunsko druzenje u Baricu
4415fa4ac4cf9fabb43f645d4ba02fe5.dng

Back