Zapravo je uspelo ok (putem ogledala) jes malo mračno ali može
I def nije bilo setovano fabrički 'u centar', ali ni to podešavanje nije pomoglo koliko sam zapravo hteo (sa 5cm ulevo na 10m stigao do 2.5cm, što je ok, ali i nije

) tako da sam turio presavijen komadić lima konzerve na prednji prsten (desna strana) i to je sad negde tu 1cm ulevo što je super
Na nekih 25m udaljenosti:
Ok za prvu rundu, šta znam. Svakako želim na 35m da je upucam lepo, ovo je samo osnovno, nego nikako da stignem, a i ovo vreme ne ide baš na ruku
Nego, ako je neko od kolega raspoložen za projekat ili već ima na stanju, u ćošku sobe, podrumu ili fioci

voleo bih moderator koji se šrafi direktno na cev, monokor idealno, i crni
Čini mi se, a i AI (heh) potvrđuje - na p35x nije onaj 1/2 UNF navoj, mada koliko sam video na YT verzija za UK (Remington) zapravo ima, a bukvalno je identično sve kao i Snowpeak osim ugraviranog naziva
Čija majka ovde crnu vunu pe*er...
Ja nemam kako da proverim, alat i ja se nismo baš družili, ako grešim vičite
Ako neko ima volje da napravi moderator, ili ima na prodaju - slobodno se javite u pp
Znam za adaptere, ali bih radije direktno
Eto tako. U zdravlje!